Wynajmij fotobudkę na przyjęcie urodzinowe

Pierwsze urodziny Twojego dziecka? Drugie, trzecie, czwarte? A może słodkie szesnaste urodziny czy też szalona osiemnastka? Okrągłe 20, 30, 40, 50 urodziny? Każde urodziny są najważniejsze. I na każde z Twoich urodzin możesz zamówić fotobudkę Snapify.

Urodziny masz raz w roku, zapewnij znajomym rozrywkę, a sobie pamiątkę w postaci zdjęć

Coraz częściej urodziny spędzamy w szerokim gronie znajomych i przyjaciół. Minęły czasy świętowania tylko z najbliższą rodziną w zaciszu domowym. Dla każdego z nas, urodziny są wyjątkowym dniem w roku. Po pierwsze, mają miejsce raz w roku, a po drugie, często są dla jubilatów okazją do wyznaczania nowych wyzwań i stawiania sobie nowych celów życiowych. Dzień ten, najczęściej spędzamy w gronie osób nam najbliższych, najlepiej podczas imprezy w restauracji lub klubie, garden party lub zwykłej domówki. Podczas tego dnia, bardzo dużo się dzieje i nie zawsze jest czas, żeby zrobić sobie z każdym wspólne zdjęcia. Dlatego idealnym rozwiązaniem na tego typu event jest fotobudka, która w pełni wpisze się jako super atrakcja urodzinowa, która utrwali wspólne chwile i zapewni naszym gościom udaną zabawę przez cały czas.

Fotobudka na osiemnastkę – świetny element imprezy

Na pewno, ważną datą dla każdego z nas, jest osiemnastka. Wtedy też bawimy się w gronie naszych kolegów ze szkoły i dobrych przyjaciół. Fotobudka pozwoli nam na początku imprezy rozluźnić atmosferę, poprzez przebieranie się w różne, zabawne stroje i pozwoli wykorzystać śmieszne gadżety. A kiedy już urodziny się rozkręcą, fotobudka Snapify utrwali wszystkie szalone chwile. Znajomi, w ramach pamiątki, będą mogli zabrać ze sobą wydrukowane zdjęcia, a jubilat dostanie wersję cyfrową wszystkich zrobionych zdjęć z przyjaciółmi. Zaskocz znajomych i zamów fotobudkę na imprezę.

Fotobudka to idealna atrakcja urodzinowa

Fotobudka może mieć zastosowanie na różnego typu imprezach urodzinowych. Nie ważne, czy zorganizujesz wystawny obiad w restauracji, szaloną imprezę w klubie, czy sobotnie garden party w ogrodzie. W każdym z tych miejsc, fotobudka idealnie wpiszę się jako atrakcja urodzinowa. Jeżeli wymyśliłeś sobie urodziny w stylu lat 70-tych, layout drukowanych zdjęć będzie z wybranym przez Ciebie motywem, a obok fotobudki będzie stało pudło, z gadżetami z lat 70-tych. Każdy z uczestników będzie mógł zrobić sobie śmieszne zdjęcie, a po wydrukowaniu, oprócz swojej twarzy, zobaczy imię jubilata, oraz datę imprezy urodzinowej.

Wynajmij fotobudkę jako prezent urodzinowy

Idealnym pomysłem jest wynajęcie fotobudki jako prezentu niespodzianki dla jubilata. W takiej sytuacji fotobudka jest przygotowywana jako niespodzianka urodzinowa. Jubilat z pewnością będzie szczęśliwy otrzymując od gości wspaniałe wspomnienia w postaci zdjęć oraz pomoc w rozkręceniu i urozmaiceniu imprezy. Taki prezent na pewno ucieszy jubilata i gości!

Fotobudka na urodziny
Fotobudka na urodziny