Fotobudka w Kutnie – czy Kazik miał rację?

Fotobudka w Kutnie to powiew świeżości i nowoczesności miasta, które w ostatnich kilkunastu latach zmienia się na korzyść. Najważniejszy jest pomysł i plan. Planując swoją własną uroczystość w Kutnie, jak chrzciny, urodziny, impreza firmowa lub jubileusz można zaszaleć i zrobić coś dla siebie, co sprawi, że wydarzenie, które organizujemy zostanie zapamiętane na lata. Wynajmując fotobudkę mamy pewność, że impreza pozostanie w pamięci naszych gości.

Kazik Staszewski śpiewał o dworcu w Kutnie, który urodą nie zachwycał. Kiedy to było? Obecnie miasto słynie z pięknego rynku, Święta Róży i wielu pięknych miejsc, w których można zorganizować uroczystość w dobrym stylu z wykorzystaniem fotobudki.

Fotobudka na Święto Róży

To jedyny taki kwiecisty weekend, który pachnie różami! Święto Róży to wydarzenie łączące kulturę i rozrywkę z motywem kwiatów, a właściwie konkretnego – róży! Wynajmując fotobudkę na takie wydarzenie możemy w pełni dostosować layout fotobudki do motywu przewodniego.

Plenerowe targi różane, liczne koncerty i atrakcje przyciągają do Kutna co roku turystów z całej Polski. To także okazja do doskonałej zabawy w rodzinnym gronie i spędzenia miło czasu w Kutnie. Wydarzenie co roku organizowane jest przez Kutnowski Dom Kultury.

Kutno – ciekawe miejsca na wydarzenie

Fotobudka często towarzyszy mieszkańcom przy wielu uroczystościach, a także bankietach. Nawet zwykłe przyjęcie może stać się niezapomnianą atrakcją, jeśli fotobudka zapisze nasze harce i zabawy w postaci zdjęć. Snapify w Kutnie to możliwość korzystania z fotobudki przez cały czas trwania naszych imienin, chrzcin, ślubu, wesela – podczas zabawy w domu lub w lokalu. Uczestnicy nie są ograniczeni narzuconym czasem fotobudki i sami decydują, kiedy chcą się bawić i robić fajne zdjęcia nie tylko we własnym domu, ale także w pięknych wnętrzach, jak Hotel Dwór Sójki, który znajduje się pod Kutnem. Do dyspozycji gości są piękne sale i pokoje, a sam hotel znajduje się w bliskiej odległości od miasta. Jest to ciekawa propozycja na zorganizowanie przyjęcia lub spotkania firmowego.

Fotobudka na rynku w Kutnie?

W mieście znajduje się deptak, którym można spacerować i trafić do wielu ciekawych miejsc w centrum miasta. Co ciekawe fotobudkę Snapify można postawić nawet w plenerze – rynek, deptak, ulica? – nie są straszne dla naszej fotobudki.

Trakt Królewski to centrum Kutna, gdzie znajduje się jeden z najbardziej znanych zabytków – Pałac Pocztowy. Został zbudowany przez króla Augusta III w 1750 roku. Niestety część spłonęła w 2003 roku i obecnie trwa odbudowa. W centrum Kutna znajdują się także restauracje, lokale i puby, w których w dobrym stylu można zorganizować dowolne przyjęcie dla naszych gości. Na każdą taką imprezę można wynająć fotobudkę.

Fotobudka na mecz Baseballowy w Kutnie

Mało kto wie, ale w Kutnie można oglądać mecze baseballa i wspierać kluby sportowe. Tutaj działa Europejskie Centrum Małej Ligi Baseballowej. Od 2005 roku Kutno odwiedziło kilkuset młodych zawodników tej dyscypliny.

Fotobudka w Łodźi
Fotobudka w Łodźi